Aj v tomto roku sa žiaci zúčastnili rôznych podujatí, naposledy pri príležitosti Dňa Zeme. Krása prírody sa premenila na fotografie, kresby a obrázky žiakov od 1. do 12. ročníka. Najlepšie práce boli ocenené v kategóriách „Najlepší obraz“ a „Najlepšie kreslenie“ pre rôzne vekové skupiny. Žiaci prvého stupňa, spolu s ich triednymi učiteľmi, zasadili kvety v školskom areáli. Kreslenie na asfalt sa uskutočnilo napriek dažďu.
Máme ešte voľné miesta! 📚 ZŠ s Gymnáziom Christa...
Zápis do 1.ročníka
BULHARSKÁ ZÁKLADNÁ ŠKOLA A GYMNÁZIUM CHRISTA...



